http://pfu-sumy.gov.ua/images/og/2586.jpg

Головне управління Пенсійного фонду України в Сумській області

40009, м. Суми, вул. Пушкіна, 1, тел. (542) 679-261, факс 679-899, e-mail: info@sm.pfu.gov.ua

Головне меню

Опитування

Як Ви оцінюєте роз'яснювальну роботу Пенсійного фонду
 
Кількість переглядів : 3775638
Сплата внесків - майбутнє для пенсіонера
Середа, 14 листопада 2012 15:18

Кропітка робота спеціалістів управління Пенсійного фонду України в Білопільському районі, а також взаємодія з відділом державної виконавчої служби районного управління юстиції забезпечила у 2012 скорочення обсягів заборгованості зі сплати страхових внесків та відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій. Розроблений з початку року План узгоджених дій дав можливість станом на 01.11.2012 року мобілізувати до бюджету Фонду 473,6 тис.грн., більше ніж у п’ять раз перевищивши відповідний минулорічний показник. Про це повідомила завідувач юридичного сектору УПФУ Олена Бондаренко.

Допоки складною залишається ситуація в районі зі сплати єдиного внеску, який порівняно з початком року зріс на 240 тис.грн. 90% цього боргу припадає на ПрАТ "Ворожбянський машинобудівний завод". Отже майбутні пенсіонери цього підприємства втрачають право на призначення гідної пенсії, а нинішні - на перерахунок уже призначеної.

З метою забезпечення страхувальниками повноти сплати внесків, управлінню доводиться вдаватися до примусових заходів впливу, що здійснюються через відповідні органи державної виконавчої служби.

Протягом 2012 року здійснено 190 спільних виїздів представників ПФУ, ДВС та МВС, під час яких описано та передано на реалізацію майно на суму 128,3 тис.грн, вилучено 1,5 тис.грн. готівки та 127,6 тис.грн. сплачено боржниками самостійно. Здійснюється також відрахування із заробітної плати, пенсії та інших доходів, арештовуються банківські рахунки боржників. Поточні питання погашення боргів та перспективи на майбутнє щомісячно обговорюються на спільних нарадах з Держаною виконавчою службою, на яких також піддається детальному аналізу кожен виконавчий документ.

Проведена робота свідчить про досягнення певних результатів, тому і в подальшому її буде спрямовано на співпрацю з органами Державної виконавчої служби, від ефективності та злагодженості якої залежить рівень соціальної забезпеченості жителів району.